Pasidalinti:
ALAVIJO GELIS SU HIALURONU - TAI DVIGUBAS POVEIKIS JŪSŲ ODAI.
Informacija, pateikiama iš patikimų ir šimtmečiais publikuojamų šaltinių: "Pirmajame mūsų eros amžiuje Romos mokslininkas Plinijus plačiai aprašė alavijo veiksmingumą gydant žaizdas. Šiandien alavijas laikomas viena efektyviausių gamtinių raminamųjų priemonių saulės nudegintai ar sudirgintai odai, taip pat ir puikiu odos drėkikliu.
Alavijas: atstato prarastą drėgmę, ramina sugrubusią ar saulės nudegintą odą, turi salicilatų ir magnio laktato – veikiančio prieš sudirgimus.
Alijošius plačiai naudojamos liaudies medicinoje. Jame gausu proteinų, magnio, cinko, kalcio, vitaminų A, C, E, B ir svarbiausių riebiųjų rūgščių.
Tai yra stabilizuotas, švelnus, beveik identiškas aloe-vera lapo minkštimui gelis. Tepamas ant odos jis padeda atsinaujinti ląstelėms, gerina odos būklę.
Privalumai:
Rekomenduojama:
Hialurono rūgštis - tolygiai pasiskirsto odoje ir užpildo atsargas, kurios su metais mažėja. Taip pagerėja veido odos kontūras, skaistėja oda, pagerėja odos spalva.
Kiekis: 200 ml
Kilmės šalis: Italija
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
Informacija pateikiama pažintiniais tikslais.
ALOE VERA - tai gamtos dovana odai.
Alijošius, alavijas, aloe vera – tai nuo seno žinomas ir medicinoje naudojamas augalas. Nors gamtoje randama apie 200 alijošiaus rūšių, tačiau tik 4-5 iš jų naudojamos medicinoje ir kosmetikoje. Viena iš jų – Aloe Barbadensis.
Alijošiaus pavadinimas kilo iš arabiško žodžio „kartus“, nes nupjovus alijošiaus lapą, išsiskiria karčios sultys. Alijošių taip pat vadina „dykumų lelija“, „nemirtingumo augalu“, „medicininiu augalu“.
Daugelis senovės šaltinių, įskaitant ir Bibliją, mini alijošių ir jo panaudojimą gydymo tikslais. Sakoma, kad alijošius buvo ir Kleopatros grožio paslaptis (68-30 m. pr. Kr.). Pasak šaltinių, Kleopatra alijošiaus želė tepdavo odą, norėdama apsaugoti ją nuo aktyvių saulės spindulių ir tikėdama, kad alijošiaus želė išsaugos jos jaunystę.
Pirmame amžiuje po Kristaus garsus Graikijos mokslininkas Dioskoridas atrado gausybę alijošiaus gydančių savybių – nuo teigiamo poveikio inkstams iki odos nudegimų gydymo.
Alijošius plačiai naudojamas visame pasaulyje iki šių dienų. Atliktos alijošiaus studijos įrodė, kad alijošius pagreitina gijimo, ypač nuo nudegimų, procesus. O dermatologai alijošių naudoja odos gydymui, nes įrodyta, jog alijošius panaikina ar sumažina viršutinių odos sluoksnių randus bei aknės požymius.
Cheminiai alijošiaus tyrimai atskleidė, jog alijošiaus sudėtyje yra daugiau kaip 200 natūraliai susidariusių mineralų, vitaminų, amino rūgščių, proteinų ir kitų medžiagų. Tačiau bene svarbiausia alijošiaus savybė – 80 % alijošiaus sudėties sudaro vanduo. Dėl šios priežasties alijošius natūraliai, bet intensyviai drėkina odą.
Pirmajame mūsų eros amžiuje Romos mokslininkas Plinijus plačiai aprašė alavijo veiksmingumą gydant žaizdas. Šiandien alavijas laikomas viena efektyviausių gamtinių raminamųjų priemonių saulės nudegintai ar sudirgintai odai, taip pat ir puikiu odos drėkikliu.
Alavijas: atstato prarastą drėgmę, ramina sugrubusią ar saulės nudegintą odą, turi magnio laktato – veikiančio prieš sudirgimus.
Alijošius plačiai naudojamos liaudies medicinoje. Jame gausu proteinų, magnio, cinko, kalcio, vitaminų A, C, E, B ir svarbiausių riebiųjų rūgščių.
Tai yra stabilizuotas, švelnus, beveik identiškas aloe-vera lapo minkštimui gelis. Tepamas ant odos jis padeda atsinaujinti ląstelėms, gerina odos ir kraujagyslių būklę.
Aloe vera pasižymi antibakterinėmis ir antibiotinėmis savybėmis, todėl saugo odą nuo negalavimų, bakterijų ir mikrobų. Sudėtyje nėra riebių medžiagų, todėl tinka esant spuoguotai, sudirgusiai ar probleminei odai. Gelis taip pat gerai drėkina tiek odą, tiek poodinius audinius.
Kam naudojo žmonės alaviją:
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika.