Blogas

Valgykime šviežias uogas!

Kodėl naudinga valgyti uogas? Visi žinome: turi vitaminų, yra nepagamintas, natūralus ir šviežias produktas. Tai neabejotina tiesa. Valgant uogas naudą duoda tokie vitaminai: A, E, B grupė, folio rūgštis, C. Kiekvienas jų savaip dalyvauja metabolizme ir yra gyvybiškai svarbi cheminė medžiaga.

Sveika oda – ne gamtos dovana

Graži ir sveika oda nėra tiesiog gamtos dovana, kuria gali džiaugtis kiekviena moteris. Tai nuolatinė priežiūra ir darbas, o jautrios odos problemos nesirenka nei amžiaus, nei odos tipo.

Negyvosios jūros kosmetika – grožio ir sveikatingumo šaltinis

Negyvoji jūra kaip sveikatingumo šaltinis buvo žinoma net ir karaliaus Saliamono laikais, o Negyvosios jūros kosmetika išliko populiari iki šių dienų.

Maisto papildai – ir grožiui, ir sveikatai

Gyvendami įtemptu ritmu, dažnai pamirštame pasirūpinti savimi, mažiau dėmesio skiriame sveikatai ir netrukus streso išvargintas organizmas mums ima siųsti pirmuosius signalus.

Spuogai ant veido – kaip su jais kovoti?

Ne vietoje ir ne laiku atsiradę spuogai - problema, su kuria ne vieną kartą teko susidurti kiekvienam iš mūsų.
Sutinku

Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.  Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika.