Pirkimo sąlygos

Norime Jus informuoti, kad ši elektroninė parduotuvė gerbia Jūsų privatumą. Registruojantis pateikti vartotojo duomenys nebus viešinami ar teikiami tretiesiems asmenims, išskyrus įmonės partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas su pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Jūsų duomenys bus naudojami tik vykdant užsakymus. Taip pat gavus Jūsų užsakymą, el.paštas bus įtrauktas tik į mūsų duomenų bazę. Taip pat pirkėjai, pirkę mūsų prekes per tarpininkus, gali būti įtraukti į mūsų pirkėjų duomenų bazę. Gavus pasiūlymą ar laišką iš mūsų el. parduotuvės, kuris jums būtų neaktualus, prašome ištrinti arba paspausti nuorodą "ATSISAKYTI". Jums pageidaujant jūsų duomenys bus ištrinti iš duomenų bazės nedelsiant.

Sąlygos ir taisyklės: 

Pirkėjui nesuteikiama galimybė pateikti prekių užsakymą el. parduotuvėje, jeigu jis nėra susipažinęs su Taisyklėmis ir (ar) su jomis nesutinka. Tais atvejais, kai Pirkėjas nesutinka su Taisyklėmis arba tam tikra jų dalimi, jis privalo neužsakyti prekių el. parduotuvėje. Priešingu atveju laikoma, jog Pirkėjas susipažino ir besąlygiškai sutiko su visomis Taisyklėmis.

Pardavėjas neprisiima jokios rizikos ar atsakomybės ir yra nuo jos besąlygiškai atleidžiamas, jei Pirkėjas iš dalies ar visiškai nesusipažino su Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.

Užsakius prekes elektroninėje parduotuvėje, jos yra išsiunčiamos per 1-2 dienas nuo apmokėjimo gavimo, jei visos prekės yra sandėlyje. Esant prekių trūkumui, išsiuntimas gali vėluoti.

 • Norime Jus informuoti, kad ne visos prekės gali būti išsiųstos per numatytą laikotarpį, apie tai Jus informuosime atskiru elektroniniu paštu.
 • Jei prie prekės aprašo yra nurodytas prekės gavimo laikotarpis, dėl šios prekės tikslaus pristatymo laiko prašome teirautis elektroniniu paštu info@bionaturoaze.lt. Prekės išsiunčiamos tik gavus apmokėjimą.
 • Prekės yra pristatomos per kurjerius, paštomatus arba Lietuvos paštą (atsižvelgiant į pirkėjo pasirinkimą). Prekės pristatomos per 2-7 d.d nuo išsiuntimo dienos.
 • Jei per 10 dienų nuo užsakymo patvirtinimo nėra gaunamas pavedimas, užsakymas yra anuliuojamas.
 • Pirkėjas, patvirtindamas Taisykles, sutinka, kad prekių pirkimo dokumentai – PVM sąskaitos faktūros, kurios kartu yra ir prekių garantiniai talonai, jam būtų pateikiamos elektroniniu būdu Pirkėjo registracijos formoje nurodytu elektroninio pašto adresu iš karto po užsakymo užbaigimo. PVM sąskaitose faktūrose nurodomos pasirinktos prekės, jų kiekis, suteikiamos nuolaidos, galutinė prekių kaina, įskaitant visus mokesčius, ir kiti buhalterinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų patvirtinti būtini pateikti duomenys.
 • Jei turite klausimų, rašykite mums elektroniniu paštu info@bionaturoaze.lt
 • Pardavėjas gali vienašališkai nutraukti pirkimo - pardavimo sutartį, apie tai neinformavęs pirkėjo.

Pristatymo įkainiai:

 • Pristatymo kaina Lietuvoje  yra nuo 2,50 - 4,50 Eur. Kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo varianto, tai matysite formuojant užsakymą ir pasirenkant pristatymo būdą.
 • Užsakant pristatymą per PAŠTO TARNYBĄ, pristatymas Lietuvos teritorijoje svyruoja nuo 3 iki 7 d. d. Pristatymas per KURJERIUS IR PAŠTOMATUS trunka iki 1-3 d. d nuo išsiuntimo dienos. 
 • DĖMESIO! Pasirinkus opciją ATSISKAITYMAS KURJERIUI ARBA GRYNAIS bus imamas papildomas mokestis nuo 2 Eur. Tas mokestis nustatomas Pašto arba kurjerių tarnybos.
 • Prekės yra pristatomos ir į užsienį. Apie pristatymo laiką ir įkainius teirautis elektroniniu paštu info@bionaturoaze.lt arba telefonu.

Teisė atsisakyti sutarties.

Pirkėjas (vartotojas) turi teisę atsisakyti Interneto Svetainėje sudarytos pirkimo - pardavimo sutarties, pranešdamas apie tai raštu Bendrovei ar prekės/paslaugos pardavėjui per 14 dienų nuo daikto pristatymo dienos (kai parduodamas daiktas) ar sutarties įsigaliojimo dienos (kai teikiamos paslaugos). Vartotojo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties netaikoma šioms sutartims: 1) paslaugų sutartims, pagal kurias paslaugos vartotojui visiškai suteiktos, jeigu prieš paslaugų teikimą buvo gautas vartotojo aiškus sutikimas ir pripažinimas, kad jis neteks teisės atsisakyti sutarties, kai verslininkas visiškai įvykdys sutartį; 2) sutartims, pagal kurias parduodamų prekių ar teikiamų paslaugų kaina priklauso nuo finansų rinkos svyravimų; 3) sutartims dėl pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms; 4) sutartims dėl greitai gendančių prekių ar prekių, kurių galiojimo laikas yra trumpas; 5) sutartims dėl supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių; 6) sutartims dėl prekių, kurios po pristatymo dėl savo pobūdžio neatskiriamai susimaišo su kitais daiktais; 7) sutartims dėl alkoholinių gėrimų, kurių kaina nustatyta sudarant pirkimo-pardavimo sutartį ir kurie pristatomi po trisdešimt dienų nuo sutarties sudarymo, o tikroji gėrimų vertė priklauso nuo rinkos svyravimų; 8) sutartims, sudarytoms vartotojui pateikus verslininkui konkretų prašymą dėl šio atvykimo tam, kad būtų atlikti skubaus remonto ar priežiūros darbai. Jeigu šiuo atveju verslininkas suteikia daugiau papildomų paslaugų, negu vartotojas konkrečiai nurodė, arba parduoda daugiau papildomų prekių, negu būtina remonto ar priežiūros darbams atlikti, toms papildomoms paslaugoms ar prekėms taikoma teisė atsisakyti sutarties; 9) sutartims dėl supakuotų vaizdo ar garso įrašų arba supakuotos programinės įrangos, kurie buvo išpakuoti po pristatymo;10) sutartims dėl laikraščių, periodinių leidinių ar žurnalų pristatymo, išskyrus sutartis dėl šių leidinių prenumeratos; 11) sutartims, sudarytoms viešajame aukcione; 12) sutartims dėl apgyvendinimo, prekių vežimo, automobilių nuomos, viešojo maitinimo ar laisvalaikio paslaugų, jeigu sutartyje nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis; 13) sutartims dėl skaitmeninio turinio teikimo, jeigu skaitmeninio turinio teikimas buvo pradėtas vartotojui iš anksto aiškiai sutikus ir pripažinus, kad dėl to jis praras teisę atsisakyti sutarties. Daiktų pirkimo - pardavimo atveju pirkėjas (vartotojas) gali pasinaudoti teise nutraukti sutartį, jeigu daiktas nebuvo sugadintas ar jo išvaizda iš esmės nepasikeitė, taip pat jeigu jis nebuvo naudojamas. Bendrovė įsipareigoja priimti prekę ir grąžinti sumokėtus pinigus per 14 dienų nuo sutarties atsisakymo.

Prekių grąžinimo tvarka:

1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
2. Prekė turi būti Pirkėjo nenaudota ir nesugadinta;
3. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
5. Kokybiškos kosmetikos, higienos, maisto prekės bei apatinis trikotažas negali būti grąžinamos dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių.

Pirkėjas prašymą nutraukti pirkimo sutartį turi atsiųsti  el. paštu adresu info@bionaturoaze.lt, kur reikia nurodyti užsakymo numerį, grąžinamos prekės pavadinimą, bei grąžinimo priežastį. Grąžinama prekė turi būti tinkamai supakuota, kad gabenant nebūtų pažeista. Kartu su preke turi būti įdėta pirkimo sąskaita arba jos kopija.

Prekės grąžinamos pardavėjo nurodytu adresu. 

6. Kokybiška prekė(ės), grąžinama Pirkėjo sąskaita.

7. Grąžinant ar keičiant kokybiškas ir Pirkėjo užsakymą atitinkančias prekes, Pirkėjui grąžinamas jo sumokėtas prekių pristatymo mokestis tik tuo atveju, jei grąžinamos visos tuo pačiu apsipirkimu Pirkėjo įsigytos prekės. Pristatymo mokestis grąžinamas kartu su kitomis už grąžinamas prekes Tarpininko Pirkėjui mokamomis sumomis.

NEKOKYBIŠKA AR NETINKAMOS KOKYBĖS PREKĖ

Nusipirkę netinkamos kokybės kosmetikos ar higienos prekę apatinį trikotažą, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.
Jei nutiktų taip, kad gautumėte ne tą prekę, kurią užsakėte, informuokite mus išsiųsdami elektroninį laišką adresu info@bionaturoaze.lt. Mes sumokėsime prekės grąžinimo išlaidas ir išsiųsime Jūsų užsakytą prekę iš karto, kai gausime grąžinamą prekę.

Pardavėjas neatsako už tai, kad parduotuvėje internete esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio (monitoriaus) ypatybių ar kitų techninių priežasčių, taip pat atsižvelgiant į protingai galimus išvaizdos neatitikimus.

SVARBI INFORMACIJA

Deja, tuo atveju, jei prekė, kurią grąžinate, bus atidaryta, naudota ir bus pažeista gamintojo pakuotė, grąžinti Jums pinigų ar pakeisti prekės kita negalėsime. Akcijinės bei išparduodamos prekės, kurių galiojimo laikas yra trumpas, yra negrąžintinos.

Kokybiškų prekių keitimo atveju yra išskaičiuojama grąžinimo kaina, kurią sudaro transportavimo bei bankinio pavedimo mokestis.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiose taisyklėse nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

DĖL APGADINTŲ SIUNTŲ, NE DĖL MŪSŲ KALTĖS, O KURJERIŲ AR PAŠTO TARNYBOS:

gavėjas privalo siuntą atidaryti pašte ar prie kurjerių ir ją apžiūrėti, o jeigu jis siuntą priėmė ir pasirašė, pašto tarnybos žalos neatlygina.

Pašto paslaugos teikėjas neatsako ir žalos neatlygina, jeigu:

gavėjas priėmė pašto siuntą ir pasirašė, kad ją gavo;

pašto siunta negauta dėl asmens, kurį gavėjas įgaliojo ją paimti, kaltės;

pašto siunta dingo ar buvo sugadinta valstybėje, kurioje už tai nenumatytas žalos atlyginimas.

Pastebėjęs prekės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą, Pirkėjas prekės privalo nepriimti ir tai pažymėti važtaraštyje ar siuntos įteikimo lapelyje. Pirkėjui priėmus prekes ir pasirašius važtaraštį (siuntos įteikimo lapelyje) be pastabų, laikoma, kad perduota prekė yra be defektų, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo-pardavimo sutarties sąlygas.

Pardavėjo taikomos rinkodaros priemonės

Pardavėjas savo nuožiūra gali inicijuoti bionaturoaze.lt įvairias akcijas ar žaidimus.

Pardavėjas turi teisę vienašališkai, be atskiro įspėjimo, pakeisti akcijų ar žaidimų sąlygas, taip pat jas panaikinti.

Apsikeitimas informacija

Pardavėjas šių Taisyklių ir Privatumo politikos numatyta tvarka visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos metu ar užsakant prekes nurodytu elektroninio pašto adresu arba SMS žinute jo nurodytu telefono numeriu.

Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo bionaturoaze.lt skyriuje „Kontaktai“ nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

Įsigijus prekių Pirkėjas sutinka gauti pirmą laišką rinkodaros tikslais. Jeigu ateityje nepageidauja tokių laiškų gauti, turi galimybę jų atsisakyti nedelsiant paspaudus nuorodą "ATSISAKYTI" arba turi informuoti PARDAVĖJĄ, kad būtų panaikinti jo duomenys.

Baigiamosios nuostatos

Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Prašymus ar skundus dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje - http://ec.europa.eu/odr/ arba Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai adresu: Vilniaus g. 25, LT-01402, Vilnius, plačiau www.vvtat.lt


Sutinku

Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.  Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika.