Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimo tvarka:

1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
2. Prekė turi būti Pirkėjo nenaudota ir nesugadinta;
3. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
5. Kokybiškos kosmetikos, higienos, maisto prekės bei apatinis trikotažas negali būti grąžinamos dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių.

Pirkėjas prašymą nutraukti pirkimo sutartį turi atsiųsti  el. paštu adresu info@bionaturoaze.lt, kur reikia nurodyti užsakymo numerį, grąžinamos prekės pavadinimą, bei grąžinimo priežastį. Grąžinama prekė turi būti tinkamai supakuota, kad gabenant nebūtų pažeista. Kartu su preke turi būti įdėta pirkimo sąskaita arba jos kopija.
Prekės grąžinamos pardavėjo nurodytu adresu. 

6. Kokybiška prekė(ės), grąžinama Pirkėjo sąskaita.

7. Grąžinant ar keičiant kokybiškas ir Pirkėjo užsakymą atitinkančias prekes, Pirkėjui grąžinamas jo sumokėtas prekių pristatymo mokestis tik tuo atveju, jei grąžinamos visos tuo pačiu apsipirkimu Pirkėjo įsigytos prekės. Pristatymo mokestis grąžinamas kartu su kitomis už grąžinamas prekes Tarpininko Pirkėjui mokamomis sumomis.


Sutinku

Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.  Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika.