Gyvendami įtemptu ritmu, dažnai pamirštame pasirūpinti savimi, mažiau dėmesio skiriame sveikatai ir netrukus streso išvargintas organizmas mums ima siųsti pirmuosius signalus. Slenkantys plaukai, susilpnėję nagai, suprastėjusi odos būklė ar nuolatinis nuovargio jausmas - tai ženklai, rodantys, jog pats metas susirūpinti savo savijauta. Ką tuomet vertėtų daryti?

Šiuo atveju gali padėti kompleksiniai maisto papildai, kurie organizmą praturtina naudingomis medžiagomis ir vėl leidžia jaustis gerai. Pavyzdžiui, produktų sudėtyje esantis vitaminas C gali sumažinti pavargimo jausmą, tad iškart galime jaustis kur kas žvalesni, tačiau vertingų veikliųjų medžiagų yra ir kur kas daugiau.

Pagrindinė iš jų - kolagenas, kuris laikomas vienu svarbiausių odos baltymų. Jis odai suteikia tamprumo bei užtikrina jos drėkinimą, tad naudojant šį papildą, kur kas ilgiau galima išsaugoti sveiką ir jaunatviškai atrodančią odą. Vis dėlto, ši medžiaga naudinga ne tik grožiui, bet ir sveikatai - kolagenas gali sustiprinti kraujagysles, užtikrinti normalią kaulų ir kremzlių funkciją, apsaugoti nuo dantų ligų, užtikrinti tinkamą nervų ir imuninės sistemos veiklą, o taip pat gali būti naudingas ir kovojant su nuovargiu.

Ši medžiaga formuoja odos ląsteles ir suteikia infrastruktūrą elastinui ir hialurono rūgščiai, kurie taip pat yra itin svarbūs ir mūsų išvaizdai, ir sveikatai. Elastinas kartu su kolagenu yra atsakingas už odos elastingumą, tuo tarpu hialurono rūgštis gali būti naudinga plaukų struktūros stiprinimui, sveikoms ir dailiai atrodančioms lūpoms, dantenoms, kaulams, kremzlėms ir net akims. Nors visos šios medžiagos organizme gaminasi natūraliai, metams bėgant jų gamybos procesai gerokai sulėtėja, tad norint ir toliau džiaugtis puikia sveikata ir puoselėti savo išvaizdą, patiems tenka pasirūpinti papildomomis jų atsargomis.

Maisto papildai
tuomet yra vienas paprasčiausių sprendimų - jų sudėtyje dažniausiai būna daugiau kaip viena veiklioji medžiaga, todėl vos kelios kapsulės per dieną (priklausomai nuo rekomenduojamo papildų vartojimo) gali atnešti džiuginančius ir efektyvius rezultatus. Tad vos tik pastebėjus pirmuosius organizmo siunčiamus signalus, vertėtų nedelsti ir aprūpinti jį trūkstamomis medžiagomis.


< Atgal į sąrašą