Ne vietoje ir ne laiku atsiradę spuogai - problema, su kuria ne vieną kartą teko susidurti kiekvienam iš mūsų. Stresas, netinkama mityba, silpna imuninė sistema ir kitos panašios priežastys lemia spuogelių ant veido atsiradimą. Siekiant jų išvengti ateityje, prireiks ne tik kantrybės ir tinkamos veido priežiūros, bet ir papildomų priemonių bei žinių - kokie būdai veiksmingiausi šioje kovoje?

Norint išvengti spuogų atsiradimo, pirmiausia reikia nuolat rūpintis savo veido oda - kiekvieną vakarą kruopščiai nusivalyti makiažą ir naudoti papildomas drėkinamąsias priemones. Jos padės išvengti odos išsausėjimo ir tuo pačiu pamaitins išvargusią bei spuogų iškamuotą odą. Atsiradusių spuogų jokiu būdu negali spausti - kur kas veiksmingesnės yra specialiai tam skirtos priemonės, kurios nedirgina odos ir padeda greičiau išspręsti šią nemalonią situaciją. Tais atvejais, dažnai kamuoja išbėrimai veido srityje, vertėtų rinktis riebiai, spuoguotai odai tinkančius produktus, kurie padės ne tik pagerinti odos būklę, bet ir leis efektyviau kovoti su spuogų atsiradimo priežastimis.

Produktai, kurių sudėtyje yra įvairių cheminių medžiagų, kartais gali pasiūlyti efektyvesnį spuogelių panaikinimą, tačiau laikui bėgant gali išryškėti kitos odos problemos. Tad šiuo atveju vienas geriausių pasirinkimų - natūralios kosmetikos priemonės,  kurios padeda išvengti nemalonaus šalutinio poveikio ir padeda įsisavinti naudingas medžiagas net ir tuomet, kai oda yra itin problematiška. Tokie produktai sumažina spuogų atsiradimo galimybes ir efektyviai kovoja su atsirandančiomis bakterijomis, tačiau tuo pačiu dar labiau nesudirgina odos, tad reguliariai naudojant juos ir tuo pačiu tinkamai rūpinantis veido higiena, galima ilgam pamiršti anksčiau kamavusias problemas.

Priklausomai nuo to, koks yra Jūsų odos tipas ir kaip dažnai bei kokio dydžio spuogai ant veido Jus kamuoja, gali skirtis ir šiai kovai tinkamos priemonės, tad jeigu abejojate dėl pasirinktų produktų veiksmingumo, ar nežinote, kuriuos iš jų verta rinktis kasdieniam naudojimui, į tokius klausimus gali padėti atsakyti profesionalus kosmetologas. Įvertinęs Jūsų odos būklę, specialistas galės padėti pasirinkti priemones, kurios visiems laikams leis pamiršti apie spuogus ant veido.


< Atgal į sąrašą