Negyvoji jūra kaip sveikatingumo šaltinis buvo žinoma net ir karaliaus Saliamono laikais, o Negyvosios jūros kosmetika išliko populiari iki šių dienų. Anot įvairių šaltinių bei moterų atsiliepimų, ši kosmetika pasižymi tuo, jog savyje turi daug kūnui bei organizmui reikalingų medžiagų, lygina ir jaunina odą, gali būti veiksmingas ginklas kovojant su celiulitu, todėl yra dažnas moters pasirinkimas.

Yra žinoma, kad Negyvojoje jūroje druskos kiekis siekia 40 proc. ir joje gausu mūsų kūnui reikalingų mineralinių elementų, tokių kaip magnis, kalcis, kalis, cinkas, geležis. Šie mikroelementai ne tik gali pagerinti nervų sistemos veiklą, bet ir aktyvina kraujo apytaką, stiprina kaulus ir nagus, todėl šios jūros, pilnos mineralų, ir jos produktų nauda yra ypač vertinama.

Iš negyvosios jūros šiandien gaminama aibė gaminių: ypač populiarios yra priemonės kūnui, taip pat priemonės plaukams bei veidui. Jos efektyviai sprendžia odos problemas, ją drėkina, taip pat stabdo senėjimo procesus, skaistina ją, suteikia natūralaus švytėjimo. Dažnai priemonės, kuriose yra Negyvosios jūros mineralų yra naudojamos ir gydymo tikslais.

Šiandien daugumos kasdienybė pilna streso bei nerimo, kuris neigiamai atsiliepia ne tik mūsų savijautai, bet ir odai. Priemonės veidui su Negyvosios jūros druska jau nuo seno pasitelkiamos į pagalbą siekiant kovoti su aplinkos daroma įtaka. Kremai ir veido kaukės ne tik mažina senėjimo požymius, bet ir glotnina bei skaistina ją. Dėl natūralios priemonių sudėties oda nealergizuoja ir yra tinkama naudoti bet kokio amžiaus žmonėms.

Plaukų priemonės su Negyvosios jūros mineralais juos atgaivina, pamaitina, pripildo reikiamų medžiagų, todėl plaukai greičiau auga, yra sveikesni, o galiukai mažiau lūžinėja. Norinčioms turėti ilgus bei sveikus plaukus - priemonės su Negyvosios jūros mineralais yra efektyvus ir veiksmingas pasirinkimas.

Vieni populiariausių Negyvosios jūros produktų turbūt yra vonios druska, Negyvosios jūros purvas, šveitikliai bei maitinamieji kremai. Druska neretai naudojama vonelėms, kompresams, skalavimams bei kitoms grožio procedūroms. Žinoma, kad kompresai su negyvosios jūros druska gali sumažinti skausmą, taip pat mažina ir sąnarių skausmus, todėl gali būti nepamainomas pagalbininkas namuose. Kūno kremai bei purvo vonelės minkština ir glotnina odą, po ilgesnio naudojimo ji tampa švelni ir minkšta. Būtina paminėti, kad siekiant ilgalaikio poveikio bei rezultato, priemones rekomenduojama naudoti reguliariai.


< Atgal į sąrašą