Dantų šepetukų sterilizatorius

-68%
Dantų šepetukų sterilizatorius Išplėsti

10,00 €

31,57 €

Kiekis:

Pasidalinti:

BROKUOTOS DĖŽUTĖS

Dantų šepetėlis yra nuostabus daiktas, nes jo pagalba pašaliname maisto likučius, nešvarumus ir bakterijas burnos ertmėje ir nuo dantų. Tačiau nei vienas nesusimąstome, kad dantų šepetėlį laikant vonios patalpoje, kur yra itin drėgna, ant jo kaupiasi milijonai bakterijų. Tad rezultatas - bakterijas burnos ertmėje valome ne sterilia priemone, o bakterijomis apneštu valikliu.

Dėl to burnoje pradeda vyrauti tam tikros bakterijos, kurios neretai sukelia atitinkamus burnos minkštųjų ar kietųjų audinių pažeidimus. Dažniausias kietųjų audinių pažeidimas – kariesas (ėduonis).

Atlikti tyrimai parodė, kad ant šepetėlio kaupiasi visokie mikroorganizmai (į tai įeina bakterijos, virusai, grybelis ir kt.). Štai kelios iš jų:
•    mutans streptococcus – dantų ėduonį sukelianti bakterija;
•    beta-hemolytic streptococcus – bakterija, sukelianti ūmias gerklės infekcijas;
•    candida albicans – bakterija, sukelianti gleivinių uždegimą;
•    coliform – bakterija, randama vonioje bei tualetuose;
•    herpes simplex virus – pūslelinių ir žaizdelių sukėlėjas.


Ėduonis yra burnos bakterijų sukeltas danties kietųjų audinių pažeidimas. Pagrindinį vaidmenį išsivystant ir plintant ėduoniui atlieka  burnos mikroorganizmai. Ėduonies rizika išauga tuomet, kai burnoje ženkliai padidėja  streptokokų mutans (lot. Streptococcusmutants) ir laktobacilų (lot. Lactobacilli) bakterijų skaičius, o apsauginiai burnos veiksniai (seilių kiekis, jų buferinė geba, savaiminis burnos apsivalymas ir kt.) tinkamai nefunkcionuoja.

Bakterijos streptokokai mutans – ėduonies pradininkai prisitvirtina prie kietų paviršių burnoje – dantų, vainikėlių ir kt. Fermentuodami į burnos ertmę patenkantį cukrų, streptokokai mutans išskiria pieno rūgštį, kuri palaiko žemą burnos rūgštingumą (pH), o jo reikšmei pasiekus kritinę ribą (pH=5,5), dantų emalis pradeda tirpti.  Fermentinių reakcijų metu streptokokai gamina polisacharidus, kurie skatina dantų apnašo susidarymą ir dauginimąsi. Streptokokai priešingai nei kiti burnos mikroorganizmai, geba išgyventi rūgščioje terpėje.

Pieno rūgšties bakterijos - laktobacilos greitina  ėduonies vystymąsi. Besidaugindamos laktobacilos  tiesiogiai pažeidžia danties struktūras. Jos prisitvirtina tose burnos vietose, kuriose vyrauja žemas pH – greta dantų apnašo sankaupų.

Kiti įdomūs faktai:
Naujosios Zelandijos mokslininkų duomenimis dantų šepetėlis yra vienas iš rizikos faktorių, sąlygojantis hepatito B viruso plitimą vaikų tarpe.
Parainfluenza virusas (kvėpavimo takų uždegimą sukelianti bakterija) ant dantų šepetėlio išlieka iki 24 valandų.
Ant visiškai naujo dantų šepetėlio per 48 valandas atsiranda mikrororganizmų, gaminančių virusų ir grybelių kolonijas.
Kadangi šie mikroorganizmai gali sukelti daugybę virusų ar infekcijų, ypatingai svarbi DANTŲ ŠEPETĖLIŲ STERILIZACIJA.

DANTŲ ŠEPETUKŲ STERILIZATORIUS - tai vienintelis pasaulyje produktas, sprendžiantis dantų šepetėlio problemą. Veikdamas UV spinduliais, jis sunaikina visas bakterijas.

Naudojimas: sterilizatorius pakabinamas ant sienos arba pastatomas lentynoje. Įdėjus dantų šepetukus ir skutimosi peiliuką, įjungti 5-10 min.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Dantų šepetukų sterilizatorius

Dantų šepetukų sterilizatorius

Sutinku

Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.  Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika.